';

Filozofia CSA – co to takiego?

Filozofia CSA – co to takiego?

W ICONIC CLINIC pracujemy tylko ma profesjonalnych i sprawdzonych markach kosmetycznych o najwyższych standardach oraz potwierdzonej skuteczności. Taką marką bez wątpienia jest Medik8 i to właśnie tu znajdziemy skuteczny przepis na piękną i młodszą skórę. Filozofia CSA , którą szerzy Medik8 polega na stosowaniu witaminy C, a także ochrony przeciwsłonecznej w ciągu dnia oraz witaminy A w nocy.

PROSTY I SKUTECZNY SPOSÓB NA MŁODSZĄ SKÓRĘ!

WITAMINA C

zapewnia wszechstronną ochronę antyoksydacyjną, a także stymuluje produkcję kolagenu i blokuje rozwój pigmentu w celu uzyskania gładszej i promiennej skóry. Zastosuj witaminę C rano jako całodzienną tarczę ochronną przeciwko czynnikom zewnętrznym, które przyspieszają starzenie się Twojej skóry.

OCHRONA PRZECIWSŁONECZNA

Szacuje się, że aż 80% starzenie się skóry jest spowodowane przez słońce. Do uszkodzenia skóry nie dochodzi jedynie w słoneczne dni. Nawet w pochmurny dzień, około 50% promieniowania UV dociera do skóry uszkadzając jej komórki. Dlatego tak ważna jest codzienna ochrona przeciwsłoneczna. Medik8 stworzył szeroką gamę kremów z filtrem do codziennego stosowania, lekkich i pielęgnujących.

WITAMINA A

uważana jest za nieodłączny składnik w przeciwstarzeniowej pielęgnacji skóry. Znana jest ona ze swojego doskonałego wpływu na skórę – przyspiesza odnowę komórkową, zwiększa produkcję kolagenu oraz zmniejsza wytwarzanie kolagenazy, ograniczając w ten sposób rozpad kolagenu. Dodatkowo na uwagę zasługują wyniki badań, potwierdzające skuteczności retinoidów w terapii przebarwień i niedoskonałości skóry – pierwsze związane jest z aktywnością melaniny, drugie z pobudzaniem hiperkeratynizacji i komadogenezy, prowadzącej do redukcji zaskórników.

Filozofia CSA, którą proponuje Medik8 jest nieskomplikowana i w prosty sposób prowadzi do właściwej, przeciwstarzeniowej pielęgnacji naszej skóry. Wszystkie produkty do pielęgnacji domowej można nabyć w Iconic Clinic, a nasz zespół z przyjemnością pomoże we właściwym ich doborze.

Comments
Share
iconicclinic