';

ZAFFIRO – termolifting skóry

ZAFFIRO – termolifting skóry

Starzenie się skóry jest procesem nieodwracalnym i dotyczy każdego z nas. Może przebiegać chronologicznie, wraz z upływem czasu lub niechronologicznie poprzez fotostarzenie razem z oddziaływaniem na skórę innych niekorzystnych czynników środowiskowych. Zmienia się nie tylko wygląd zewnętrzny skóry, ale również jej fundamentalne funkcje. Struktura kolagenu słabnie, pojawiają się zmarszczki. Z czasem zmniejsza się elastyczność i jędrność tkanek.

Na szczęście z pomocą przychodzi nam Zaffiro! Iconic Clinic posiada je w swojej bogatej ofercie zabiegowej.

Urządzenie Zaffiro wprowadzone zostało na rynek przez Włoską firmę Neauvia Devices. Dobroczynne działanie światła podczerwonego na głębokie warstwy skóry (do temperatury 65°C) gwarantuje natychmiastowe efekty. Zwiększa się ilość oraz zagęszczenie włókien kolagenowych – poprawia się jędrność skóry, a różnego rodzaju zmarszczki ulegają spłyceniu. Cykl trzech impulsów zapewnia ciągłe chłodzenie powierzchni naskórka, aby zminimalizować dyskomfort i zapobiec oparzeniom, dzięki czemu zabieg może być wykonywany także u osób ze skórą naczynkową.

Zaffiro wyposażone jest również w technologię peelingu wodnego. Dwufazowy strumień powietrza i wody, który kompleksowo oczyszcza skórę, umożliwia dostarczenie składników aktywnych w głąb skóry oraz zapewnia lepsze przewodzenie przez nią temperatury. Dobroczynny koktajl dobierany jest indywidualnie do potrzeb – nadaje się znakomicie do skór wrażliwych, łojotokowych lub z przebarwieniami.

Odmłodzenie skóry widoczne jest tuż po pierwszym zabiegu, jednak na ostateczne efekty trzeba poczekać kilka miesięcy. Tkanki potrzebują czasu, aby w sposób naturalny mogły przebudować swoja strukturę. Niezbędną substancją w procesie syntezy kolagenu jest witamina C.

Firma Neauvia posiada w swojej ofercie również linię kosmeceutyków zapewniających profesjonalną pielęgnację stworzoną, by działać w synergii z zabiegami medycyny estetycznej. Znakomitym uzupełnieniem dla Zaffiro jest Antiox serum z 4% kompleksem antyoksydacyjnym oraz C-Shot serum z 30% witaminą C.

Comments
Share
iconicclinic