';

Wakacyjna promocja -20% na zabiegi na ciało z użyciem technologii hi-tech

Wakacyjna promocja -20% na zabiegi na ciało z użyciem technologii hi-tech

Musimy przyznać, że zabiegi na ciało stały się ostatnio Waszym ulubionym wyborem za co chcemy Wam serdecznie podziękować. Dlatego też Iconic Clinic wydłuża promocję 20% na zabiegi na ciało z użyciem technologii hi-tech aż do końca wakacji!

Kluczowym elementem do podtrzymania efektów kosmetycznych jak i terapeutycznych stosowanych procedur zabiegowych powinna być systematyczność. Należy jednak pamiętać, że częstotliwość wykonywanych zabiegów uzależniona jest od wielu czynników np. wybranej technologii, stopnia zaawansowania problemu oraz reaktywności tkanek na zastosowane bodźce.

W naszej ofercie są zabiegi, które należy powtarzać co kilka dni, a są również takie, które możemy wykonywać raz na klika tygodni. W rezultacie i tak cała procedura zabiegowa jest dla klienta odpowiednio personalizowana.

Na szczególną uwagę zasługuje technologia Accent Prime, która do pracy wykorzystuje zaawansowaną i wielozadaniową platformę zabiegową. Urządzenie łączy kilka innowacyjnych technologii w tym unipolarną falę radiową o wysokiej częstotliwości oraz dwa typy ultradźwięków. Przeznaczona jest przede wszystkim do redukcji tkanki tłuszczowej oraz ujędrnienia skóry. Świetnie nadaje się do zadań specjalnych oraz korekcji trudno dostępnych obszarów. Podobne wielozadaniowe działanie wykazuje rewolucyjna Onda. Wykorzystująca technologię mikrofal o częstotliwości 2,45 GHz działa na niemal całej powierzchni podskórnej tkanki tłuszczowej, dlatego znakomicie nadaje się do opornych na działanie innych technologii miejsc. Dzięki Ondzie pozbędziecie się opornego cellulitu oraz wyszczuplicie i wymodelujecie w klinice swoje ciało.

Do powszechnie cenionych zabiegów należy Endermologia, której stuprocentowo naturalne i nieagresywne techniki stosowane są celem uzyskania efektów antycellulitowych, rewitalizujących oraz zapobiegających starzeniu się skóry.  W naszej ofercie mamy najnowszy czujnik Alliance Skin Identity dopasowujący zabieg do potrzeb każdego rodzaju tkanki – wiotkiej, gęstej, a także włóknistej. Idealnym uzupełnieniem dla Endermologii jest Storz Medical, którego zauważalne efekty uzyskuje się już po pierwszym zabiegu. Zastosowanie fali uderzeniowej stymuluje proces angiogenezy – poprawia dotlenienie i krążenie skóry. Rozluźnienie zwłókniałej tkanki łącznej umożliwia wymianę substancji między komórkami dając efekt antycellulitowy, odżywczy, a nawet przeciwbólowy. Skóra staje się bardziej sprężysta, a wszelkie widoczne niedoskonałości zostają usunięte.

Schwarzy to aparatura, którą na terenie Torunia znajdziecie tylko w naszej klinice. Zastosowanie unikatowej technologii pola elektromagnetycznego pozwala na uzyskanie supramaksymalnego skurczu mięśni czyli takiego, którego nie jesteśmy w stanie samodzielnie osiągnąć. W rezultacie zwiększa się ich gęstość oraz objętość. Technologia Schwarzy powoduje również rozkład trójglicerydów, dzięki czemu tkanka tłuszczowa może być w sposób naturalny metabolizowana i wydalana z organizmu. Zabieg Schwarzy gwarantuje zwiększone napięcie mięśni oraz skóry dając efekt m.in. wyszczuplenia talii oraz podniesienia pośladków.

W naszej ofercie znajdują się tylko i wyłącznie bezpieczne technologie, które spełniają najwyższe normy jakości. Ich bogactwo umożliwia naszym profesjonalistom odpowiedni ich dobór nawet dla specjalnych wymagań. Nie zwlekajcie – korzystajcie z naszej wyjątkowej oferty -20% do końca wakacji!

Comments
Share
iconicclinic