';

Peelingi chemiczne – czy można stosować latem?

Peelingi chemiczne – czy można stosować latem?

Peelingi chemiczne, inaczej kwasy, to niezwykle skuteczna terapia skóry w każdym wieku. W zależności od jej potrzeb, dobierany jest odpowiedni preparat dla uzyskania jak najlepszych efektów. Może być to działanie: przeciwstarzeniowe, przeciwtrądzikowe, przeciw przebarwieniom, rozjaśniające, normalizujące, regenerujące czy oczyszczające. Popularnym stało się stwierdzenie, iż kwasy można stosować jedynie w okresie jesienno-zimowym. Czy faktycznie tak jest?

PEELINGI CHEMICZNE JAKO TERAPIA CAŁOROCZNA

Na całe szczęście w naszej ofercie znajdziecie zabiegi marki Mediderma, które można wykonywać cały rok, również w okresie letnim!

Niezwykle skuteczne dermokosmetyki

Firma powstała w Hiszpanii z inicjatywy dr Gabriela Serrano, wybitnego specjalisty w dziedzinie dermatologii.

To właśnie Mediderma jako jedna z pierwszych firm wprowadziła na rynek dermokosmetyki z kwasami owocowymi, oraz przełomowymi dla kosmetologii liposomami. Jest również liderem zastosowania czynników wzrostu, peptydów mimetycznych i komórek macierzystych.

FERULAC SYSTEM

Zabieg regulujący przebarwienia posłoneczne i hormonalne. Idealny do regeneracji skóry dotkniętej fotostarzeniem i uszkodzeniami posłonecznymi. Poprawia napięcie i zagęszczenie skóry.

FERULAC PEELS BOOSTER SYSTEM

to nowej generacji nanopeeling chemiczny, składający się z 2 preparatów: Ferulac Classic oraz Ferulac Peel Plus. Preparat Ferulac Classic zawiera kwas ferulowy oraz florentynę i może wykonywany przez CAŁY ROK. Ferulac Peel Plus został wzbogacony o kwasy owocowe oraz retinol i przeznaczony jest na sezon jesienno-zimowo-wiosenny.

WSKAZANIA DO ZABIEGU:

*fotostarzenie się skóry

*przebarwienia

*cera pozbawiona blasku, sucha, matowa, ziemista, cera palacza

*zmarszczki, utrata jędrności skóry

*leczenie trądziku

VALENCIA PEEL

Skuteczny zabieg przeciwstarzeniowy, wykazuje silne działanie na zmarszczki i pozbawioną jędrności skórę. Doskonale sprawdzi się w pielęgnacji skór dotkniętych fotostarzeniem, przebarwieniami i utratą blasku. Jest to również zabieg całoroczny, przynoszący natychmiastowe efekty!

 

Comments
Share
iconicclinic