';

Zabiegowa regeneracja po wakacjach

Zabiegowa regeneracja po wakacjach

Aura dookoła nas zaczyna się zmieniać, już niedługo pojawią się pierwsze jesienne liście, a ciepłe, słoneczne dni powoli zaczną się z nami żegnać. Lato to wyjątkowy czas, zostawia po sobie wiele wakacyjnych wspomnień i złotą opaleniznę, która choć wygląda atrakcyjnie wiąże się z szeregiem niekorzystnych dla naszej skóry zmian.

Wszystko to gównie za sprawą promieniowania słonecznego, ale także gorącego powietrza, kąpieli w słonej i chlorowanej wodzie, piasku oraz wiatru. Skóra staje się ona odwodniona, podrażniona, pojawiają się zmarszczki oraz przebarwienia.

Na szczęście w Iconic Clinic doskonale wiemy jak poradzić sobie z tego rodzaju problemami.

Po lecie skóra potrzebuje szczególnej troski, w pierwszej kolejności powinniśmy zapewnić jej odpowiednią ilość nawilżenia. W naszej ofercie znajdziecie zabieg Deep Hydration Facial znakomitej marki Medik8, którego wyjątkowe połączenie składników aktywnych w tym lipidów roślinnych, alantoiny i beta-glukanu zapewniają wzmocnienie płaszcza ochronnego skóry. W rezultacie staje się ona długotrwale nawilżona oraz poprawia się jej ogólna witalność.

Na szczególną uwagę zasługuje również zabieg Skin Map ekskluzywnej marki Diego Dalla Palma. 51+3 HIALU Complex bogaty m.in. w aminokwasy, witaminy, ceramidy oraz oligoelementy zapewnią ogólną bio-rewitalizację. Zindywidualizowany dobór koncentratów gwarantuje innowacyjne podejście spełniające specyficzne potrzeby skóry osłabionej przez wakacyjne czynniki pogodowe.

Witamina C jest znakomitym antyoksydantem zwalczającym wolne rodniki, które odpowiedzialne są za szereg procesów przyspieszających starzenie się skóry, a także składnikiem doskonale rozprawiającym się z przebarwieniami posłonecznymi. Znajdziecie ją w zabiegu Vital C Signature Face Lift marki IMAGE Skincare, który opiera się m.in na 4-warstowym nakładaniu produktów. Efekt jest natychmistowy. Przebarwienia zostają zredukowane, skóra wygładzona dzięki czemu zyskuje promienny blask.

Do powszechnie uwielbianych przez nasze Klientki zabiegów należy Geneo. Stosowana w Geneo technologia wykorzystująca naturalne mechanizmy organizmu wraz z zastosowaniem specjalnie przygotowanych kapsułek i serum oferuje szereg efektów pielęgnacyjnych w tym wygładzenie, dotlenienie oraz ogólną rewitalizację skóry. Jeżeli jednak nasza skóra wymaga głębszego oczyszczenia powinniśmy postawić na zabieg Dermaclear, który na terenie Torunia dostępny jest tylko w Iconic Clinic. Znacznie redukuje ilość zaskórników, złuszcza zrogowaciały naskórek i poprawia jego strukturę.

Innym polecanym przez na zabiegiem jest Zaffiro. Dobroczynne działanie światła podczerwonego na głębokie warstwy skóry gwarantuje natychmiastowe efekty. Zwiększa się ilość oraz zagęszczenie włókien kolagenowych, dzięki czemu poprawia się jędrność skóry, a różnego rodzaju zmarszczki ulegają spłyceniu. Wyposażony w technologię peelingu wodnego kompleksowo oczyszcza skórę i umożliwia dostarczenie składników aktywnych w jej głąb oraz zapewnia lepsze przewodzenie przez nią temperatury.

Jesienny okres to idealny czas na zabiegi z użyciem peelingów chemicznych, kiedy możemy pozwolić sobie na bardziej intensywne oddziaływanie. W naszej ofercie znajdziecie kwasy cenionych na całym świecie marek Medik8 oraz Mediderma. Dla zwiększenia efektów procedury zabiegowe mogą być uzupełnione o technologię Nanopore. To mezoterapia mikroigłowa, dzięki której substancje aktywne przedostaną się w głębsze warstwy skóry. Dzięki takiemu połączeniu uzyskamy natychmiastowy efekt zdrowo wyglądającej skóry – nawilżonej, wygładzonej, pojędrnionej, z wyrównanym kolorytem.

Nie możemy się doczekać na spotkanie z Wami. Zespół chętnych do pracy specjalistów Iconic Clinic na bieżąco będzie Was informował o wszelkich nowościach i przygotowanych specjalnie dla Was atrakcyjnych promocjach. Razem powitajmy ten jesienny czas.

Comments
Share
iconicclinic