';

Toruński Trening dla Zdrowia

Toruński Trening dla Zdrowia

W sobotę 17.09.2022r. odbył się Toruński Trening dla Zdrowia, który zorganizowała oraz przeprowadziła trenerka personalna Agnieszka Kaczor. Celem tego wydarzenia była pomoc 5-miesięcznej Alicji, dla której zorganizowana została zbiórka pieniędzy. Zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy, zbiórkę znajdziecie na:

https://www.siepomaga.pl/ala-musial

Mieliśmy przyjemność zostać partnerem pierwszego Toruńskiego Treningu dla Zdrowia oraz ufundować nagrody na loterię.

Agnieszka Kaczor jest promotorką aktywności fizycznej oraz zdrowego stylu życia, ale także niezwykle pozytywną osobą, która zaraża energią i przekazuje dużo cennych informacji na temat utrzymania swojego ciała w dobrej kondycji.

Należy pamiętać, że na zdrowy styl życia, składa się wiele aspektów. To na pewno regularna aktywność fizyczna, zdrowa dieta, dbanie o swój wypoczynek oraz zdrowie psychiczne.

Niezwykle istotne jest również zwrócenie uwagi na regenerację swojego ciała, o którą zadbać można  m.in dzięki zabiegom takim jak ENDERMOLOGIA LPG ALLIANCE.

Endermologia doskonale sprawdza się jako zabieg rozluźniający napięte mięśnie, dodatkowo uelastycznia tkanki, drenuje zastoje limfatyczne oraz widocznie poprawia kondycję skóry.

Jako uzupełnienie treningów i zdrowego odżywiania doskonale sprawdzą się również inne zabiegi przy użyciu technologii hi-tech:

*ACCENT PRIME – agent do zadań specjalnych , pogromca tkanki tłuszczowej i wiotkiej skóry. Wykorzystuje technologie ultradźwięków oraz fali radiowej

*STORZ D-ACTOR – bezkonkurencyjna metoda likwidująca cellulit. Wykorzystuje działanie fali akustycznej, już od wielu lat wykorzystywanej w fizjoterapii.

*SCHWARZY – kształtowanie sylwetki oraz wzmacnianie mięśni przy wykorzystaniu zjawiska pola elektromagnetycznego.

Holistyczne podejście do ciała oraz zdrowia, to najlepsza i najszybsza droga do uzyskania wymarzonych efektów. Zapraszamy do Iconic Clinic, gdzie właśnie dla Ciebie stworzymy plan zabiegowy dopasowany do Twoich potrzeb.

Comments
iconicclinic