';

ONDA – Królowa wśród zabiegów modelujących sylwetkę

ONDA – Królowa wśród zabiegów modelujących sylwetkę

Onda DEKA to królowa wśród zabiegów modelujących sylwetkę. Jej siła tkwi w unikalnej technologii mikrofal Coolways, które skutecznie likwidują miejscowe tzw. oporne otłuszczenia, usuwają cellulit i napinają zwiotczałą skórę.

Wysoka precyzja, bezpieczeństwo, komfort i natychmiastowe efekty Ondy niezmiennie kradną serce naszych klientek oraz klientów, którzy z wielką chęcią powracają do korzystania z jej spektakularnej mocy.

Po zabiegu bardzo często z niedowierzaniem przyglądacie się swoim wyszczuplonym ciałom. Zwracacie uwagę na odmłodzoną skórę, która jest znacznie bardziej jędrna oraz wygładzona i zyskuje zdrowy promienny koloryt. Chcemy przedstawić Wam kilka faktów dotyczących technologii, którą wykorzystuje:

* częstotliwość mikrofal jest całkowicie bezpieczna. Podczas zabiegu wynosi ona 2,45 GHz i działa na niemal całej podskórnej warstwie tłuszczowej;

* zabieg jest bezbolesny bez względu na fototyp i opaleniznę – w trakcie zabiegu odczuwalne jest intensywne ciepło;

* głowice zabiegowe wyposażone są w system chłodzenia kontaktowego, który doskonale chroni tkankę zewnętrzną przed przegrzaniem;

* uzyskane efekty są długotrwałe;

* zaawansowana technologia kontroli umożliwia precyzyjne dostosowanie głębokości działania energii bez ryzyka naruszenia otaczających obszar zabiegowy tkanek;

* zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji – bezpośrednio po nim można wrócić do codziennej aktywności;

* do uzyskania zadowalającego efektu wystarczy seria kilku zabiegów;

Gwarantujemy Wam dobór odpowiedniej procedury zabiegowej oraz profesjonalne jej wykonanie, które poprzedzone jest wnikliwą konsultacją przez naszych doświadczonych zabiegowców. Wy koniecznie pamiętajcie, aby nawadniać organizm w ilości 2-3 litrów wody dziennie, przestrzegać zbilansowanej indywidualnie dobranej diety, a także wykonywać ćwiczenia o umiarkowanej intensywności. Po zabiegu trzeba poczekać z ogrzewaniem okolicy zabiegowej – przynajmniej na kilka dnia zrezygnujcie z gorących kąpieli, opalania i sauny. Każdy z naszych specjalistów z wielką chęcią powie Wam o czym trzeba pamiętać przed zabiegiem oraz na co trzeba zwrócić uwagę po jego wykonaniu.

Chcecie poznać wyjątkową moc Ondy – już dziś zapiszcie się na zabieg lub wstępną konsultację. Więcej informacji znajdziecie w zakładkach ‘Oferta’ oraz ‘Kontakt’.

Comments
iconicclinic