';

Wiosną zakochaj się w Arosha

Wiosną zakochaj się w Arosha

Wraz z nadejściem wiosny oferta Iconic Clinic & Spa powiększa się dla Was o kolejne nowości.

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że w klinice pojawił się światowy lider produktów do modelowania sylwetki i poprawy kondycji skóry. Spersonalizowane protokoły Arosha potwierdzone są długoletnim doświadczeniem. Bogate formuły produktów skutecznie redukują niedoskonałości ciała m.in. cellulit, miejscowe nagromadzenie tkanki tłuszczowej, obrzęki, utratę napięcia, odwodnienie.

Sercem marki są bandaże nasączone składnikami aktywnymi. Marka stworzyła zestawy, które pomogą w zaplanowaniu indywidualnej serii zabiegowej z możliwością uzupełnienia jej o szczotkowanie ciała. W naszej klinice dostępne są następujące zestawy:
Oedemacel kit – stworzony do zwalczania problemu cellulitu wodnego i obrzęków;
Adipocel kit – stworzony do walki z cellulitem włóknistym;
Lipofit kit – o działaniu lipolitycznym, redukującym tkankę tłuszczową na brzuchu;
Firming kit – zaprojektowany, aby zliftingować i wymodelować sylwetkę, zapewnić wygładzenie i nawilżenie skóry;
Detoxy kit – o właściwościach detoksykujących i dotleniających organizm;

Przed każdym zabiegiem wykonywane są pomiary ciała, aby porównać efekty terapeutyczne. Do obszarów, na które aplikowane są produkty należą nogi, brzuch, pośladki, ręce, biust i dekolt. Bandaże można też nałożyć na całe ciało. Zabieg jest szybki i prosty, nie wymaga użycia kabiny prysznicowej. Ilość zabiegów w serii dostosowywana jest do potrzeb klienta. Zabiegi mogą być wykonywane nawet 2 razy w tygodniu. W połączeniu z najlepszymi urządzeniami hi-tech pozwalają na jeszcze większą intensyfikację efektów.

Specjalnie dla Was przygotowałyśmy atrakcyjne pakiety oraz propozycje terapii łączonych. Jedną z nich jest Pakiet DETOXIFY uzupełniony o cztery 40-minutowe sesje endermologii LPG Alliance Focus. W zestawieniu z setami Detoxy jest programem silnie detoksykującym i dotleniającym tkanki. Zmniejsza obrzęki. Poprawia strukturę skóry, nadaje jej gładkość i naturalny blask. Drugą propozycją jest połączenie dobranego do potrzeb klienta protokołu Arosha wraz z technologią fali akustycznej Storz Medical, która ma pomóc w redukcji cellulitu i miejscowej tkanki tłuszczowej. Tak skomponowane zabiegi zapewnią lepsze odżywienie i dotlenienie skóry, nadadzą jej utraconą sprężystość i odpowiednie nawilżenie.

Już dziś umów się na spotkanie z profesjonalistą Iconic Clinic & SPA i zakochaj się w zabiegach Arosha!

Comments
iconicclinic