';

O nas

O nas

Iconic Clinic & SPA

ICONIC CLINIC & SPA to pierwsza w województwie Kujawsko – Pomorskim klinika znajdująca się w hotelu. COPERNICUS TORUŃ HOTEL położony jest w samym sercu Torunia, przy malowniczym bulwarze wiślanym, kilkaset metrów od toruńskiej starówki. Hotel poza kliniką posiada własny basen, grotę solną, korty tenisowe, dwie sale restauracyjne, lobby bar oraz SPA z bogatą ofertą masaży, zabiegów na ciało oraz zabiegów pielęgnacyjnych doskonale uzupełniającą ofertę zabiegową klinki. Infrastruktura hotelu zapewni Gościom kliniki kompleksowy wypoczynek oraz prywatność.

ICONIC CLINIC & SPA stworzona została z myślą o kreowaniu siebie, to miejsce, w którym staniesz się najlepszą wersją siebie, swoją własną ikoną piękna. Doświadczeni lekarze i kosmetolodzy pomogą wydobyć naturalne piękno i dobrać odpowiednią pielęgnację domową, by osiągnięte efekty zachować jak najdłużej.

Zobacz video, ICONIC CLINIC & SPA

Image module
Iconic Clinic & SPA

Sprawdzone marki

W ICONIC CLINIC & SPA z ogromną uwagą podchodzimy do wyboru marek kosmetycznych i urządzeń, na których pracujemy. Nasze technologie to wyłącznie sprzęty najwyższej jakości od najlepszych producentów na światowym rynku, których działanie zostało potwierdzone licznymi testami medycznymi. Selektywnie dobrane marki kosmetyczne pozwolą uzyskać pielęgnację na najwyższym poziomie i stanowią odpowiedź na każdy problem skóry.

ICONIC CLINIC & SPA to miejsce, w którym oferujemy pełną opiekę swoim Gościom począwszy od konsultacji, przez indywidualnie dobrane do potrzeb zabiegi, aż po szytą na miarę pielęgnację domową i wskazówki dotyczące jej stosowania oraz postępowania po zabiegach.

  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image