';

O nas

O nas

ICONIC CLINIC & SPA to pierwsza w województwie Kujawsko – Pomorskim tego rodzaju placówka, znajdująca się w hotelu. COPERNICUS TORUŃ HOTEL położony jest w samym sercu Torunia, przy malowniczym bulwarze wiślanym, kilkaset metrów od malowniczej, toruńskiej starówki. Hotel poza kliniką posiada szereg atrakcji i udogodnień.

Odpoczynek w COPERNICUS HOTEL TORUŃ

W naszym hotelu znajdziecie zarówno rozrywkę, jak i odpoczynek w jego zacisznych zakątkach. Do dyspozycji gości hotelu dostępne są: korty tenisowe,siłownia, kręgielnia, dwie sale restauracyjne, lobby bar oraz rozbudowana strefa wellness. Odpoczniecie tutaj korzystając z prywatnego, hotelowego basenu, jacuzzi, sauny, groty solnej czy SPA z bogatą ofertą masaży oraz zabiegów na twarz i ciało, które doskonale uzupełnią ofertę zabiegową kliniki. Infrastruktura hotelu pozwoli zapewnić Gościom kliniki pełną prywatność podczas regeneracji i wypoczynku w komfortowych i luksusowych wnętrzach.

Iconic Clinic & SPA

Nasza wyjątkowa klinika stworzona została z myślą o kreowaniu siebie. To miejsce, w którym staniesz się najlepszą wersją siebie, swoją własną ikoną piękna. Nasi doświadczeni specjaliści – lekarze, fizjoterapeuci oraz kosmetolodzy pomogą wydobyć Twoje naturalne piękno. Oprócz pracy “tu i teraz” w naszej klinice, specjaliści pomogą również dobrać odpowiednią pielęgnację domową, by osiągnięte efekty zostały zachowane na jak najdłużej.

Nasza oferta skierowana jest do osób pragnących rozpieścić swoje ciało i umysł, dbając o siebie w każdym aspekcie. Przygotowaliśmy propozycję zarówno dla kobiet dojrzałych, jak i przyszłych mam, mężczyzn czy pacjentów i pacjentek onkologicznych. Korzystamy ze sprawdzonych, bezpiecznych dla podrażnionej skóry kosmetyków, dbając o każdego z naszych Pacjentów, podchodząc do nich i ich potrzeb indywidualnie.

Zapraszamy Cię serdecznie do zapoznania się w naszą ofertą, zakresem proponowanych zabiegów medycyny estetycznej oraz kosmetologicznych i spraw sobie prezent w postaci wyjątkowej odnowy, która wpłynie nie tylko na Twój wygląd, ale także na samopoczucie i energię.

Zobacz video, ICONIC CLINIC & SPA

Image module
Iconic Clinic & SPA

Sprawdzone marki

W ICONIC CLINIC & SPA z ogromną uwagą podchodzimy do wyboru marek kosmetycznych i urządzeń, na których pracujemy. Nasze technologie to wyłącznie sprzęty najwyższej jakości od najlepszych producentów na światowym rynku, których działanie zostało potwierdzone licznymi testami medycznymi. Selektywnie dobrane marki kosmetyczne pozwolą uzyskać pielęgnację na najwyższym poziomie i stanowią odpowiedź na każdy problem skóry.

ICONIC CLINIC & SPA to miejsce, w którym oferujemy pełną opiekę swoim Gościom począwszy od konsultacji, przez indywidualnie dobrane do potrzeb zabiegi, aż po szytą na miarę pielęgnację domową i wskazówki dotyczące jej stosowania oraz postępowania po zabiegach.

  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image