';

Metamorfozy Iconic

Iconic Clinic & SPA

Metamorfozy estetyczne

W klinice Iconic Clinic&SPA zajmujemy się przeprowadzaniem różnego rodzaju zabiegów upiększających. Wśród nich można wymienić m.in. wygładzanie zmarszczek wokół ust i oczu, termolifting, redukcję cellulitu, ujędrnianie skóry oraz modelowanie sylwetki. Oferta placówki skierowana jest zarówno do pań, jak i do panów pragnących dokonać określonych zmian w swoim wyglądzie. Nie wiesz, jak w praktyce będzie wyglądać Twoja metamorfoza? Rezultaty naszych działań prezentujemy na zamieszczonych poniżej zdjęciach. Zobaczysz na nich, jak mogą zmieniać się twarz i ciało poddane różnorodnym zabiegom z zakresu medycyny i kosmetologii.

Świadczone przez nas usługi koncentrują się nie tylko na upiększaniu i odmładzaniu cery oraz wyszczuplaniu figury. Dla pracujących w klinice osób bardzo ważne jest też zapewnienie gościom doskonałego samopoczucia psychofizycznego. Realizowane metamorfozy problematycznych partii ciała na ogół wzmacniają w klientach przekonanie o własnej atrakcyjności. Jeśli natomiast sam siebie postrzegasz jako piękną osobę, możesz być pewien, że inni także dostrzegą Twoją urodę.

Przedstawione zdjęcia obrazują efekty zabiegowe u konkretnej osoby po odbyciu jednego lub serii zabiegów. Efekty zabiegowe mogą się różnić u poszczególnych osób, a ich osiągnięcie jest zależne również od stylu życia, diety i uwarunkowań osobniczych pacjenta.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image