';

Zespół kliniki

Lekarze

Dr Przemysław Jaczun

Dyplom lekarza zdobył w 2011 r. po ukończeniu studiów na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. W 2018 r. ukończył szkolenie specjalizacyjne z chirurgii ogólnej, a w roku 2019 zdał Państwowy  Egzamin Specjalizacyjny. Rok wcześniej ukończył 3-letnią Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej i Anti – Aging w Warszawie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgów Polskich.

Dr Jaczun o sobie:

„Doświadczenie oraz specjalistyczna wiedza z zakresu dwóch dziedzin medycyny pozwalają mi spojrzeć na pacjenta w sposób całościowy i szeroki. Potrafię świadczyć lekarską pomoc w zakresie różnych problemów natury medycznej i estetycznej. Dbam o swój rozwój zawodowy. Ustawicznie podnoszę kwalifikacje i doskonalę umiejętności, aktywnie uczestnicząc w kursach i szkoleniach oraz krajowych i zagranicznych konferencjach.”

Dr Jaczun jest osobą niezwykle profesjonalną, podchodzącą do swoich pacjentów z ogromną empatią i zrozumieniem dla ich problemów. Jest przy tym osobą o pozytywnym usposobieniu wręcz zrażającą swoim uśmiechem innych.

Kosmetolodzy i fizjoterapeuci

 

Aleksandra Olejarczyk

Ola to magister kosmetologii, absolwentka Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy z ponad 6 letnim stażem. W kosmetologii najbardziej skupia się na na zabiegach HI-TECH oraz anti-aging. Ola nieustannie podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach i konferencjach. W swoich planach ma kontynuację nauki w szkole doktorskiej. Poza kosmetologią pasją Oli jest nauczanie. Posiada wykształcenie pedagogiczne, które wykorzystuje jako wykładowca przedmiotów zawodowych w Policealnej Szkole Kosmetycznej oraz na studiach podyplomowych na kierunku kosmetologia. W klinice Ola poza wykonywaniem zabiegów pełni z powodzeniem funkcję supervisora. Prywatnie jest miłośniczką podróży oraz pływania. Chętnie sięga po dobrą lekturę najchętniej przy pysznej kawie.

Bogusława Niżygorocka

Bogusia jest mgr fizjoterapii, którą ukończyła na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Jest fizjoterapeutką z 10 letnim stażem. Ponad to jest instruktorem odnowy biologicznej oraz rekreacji ruchowej. Jednymi z jej pasji są kosmetologia i wizaż. W tym kierunku cały czas podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w certyfikowanych szkoleniach i warsztatach. Pasjonatka fitness oraz wszelkiej aktywności ruchowej. Nasza mistrzyni masaży SPA wielokrotnie nominowana przez swoich klientów do nagrody najlepszego masażysty. Skarbnica wiedzy na temat filozofii wellness oraz holistycznego podejścia do ciała. Prywatnie żona fotografa i muzyka oraz mama dwóch ślicznych dziewczynek.

Katarzyna Butrym

Kasia ukończyła studia magisterskie z pedagogiki specjalnej wraz z doradztwem zawodowym i rehabilitacyjnym na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Obecnie jest na 2 roku studiów magisterskich z kosmetologii na Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku. Zdobyła również tytuł technika masażysty w szkole policealnej TEB w Toruniu. W branży beauty pracuje już 6 lat, a jej wielka pasją jest kosmetologia. Poszerza swoją wiedzę kierunkową szczególnie z zakresu pielęgnacji skóry i zdrowego stylu życia w przebiegu chorób przewlekłych. Kasia jako specjalizację wybrała kosmetologię w onkologii. Jak sama mówi jest to dla niej ogromny zaszczyt i szczęście móc zajmować się tą często pomijana tematyką. My natomiast cieszymy się, że mamy Kasię w swoim zespole i możemy czerpać z jej wiedzy, by odpowiedzieć również na potrzeby naszych klientów onkologicznych.

Prywatnie uwielbia film, fotografię modową i reportażową oraz teatr. Jej częstym towarzyszem jest muzyka. Relaksu i równowagi szuka w praktykowaniu jogi oraz długich spacerach – najchętniej z widokiem na morze. Jest właścicielką dwóch cudownych kotków.

Agata Kaznowska

Agata ukończyła studia licencjackie z kosmetologii na Collegium Medicum w Bydgoszczy. Następnie przeniosła się do Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu również w Bydgoszczy gdzie zdobyła tytuł magistra kosmetologii oraz ukończyła studia podyplomowe z trychologii. W zawodzie pracuje już 5 lat. Agata jest kosmetologiem z zamiłowania. Od zawsze interesowały ją procesy zachodzące w skórze oraz ich wpływ na nasz wygląd zewnętrzny. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz pasji do zawodu potrafi doskonale dobrać metody zabiegowe do potrzeb skóry. Agata jest również linergistką. Jak sama mówi „uwielbia tworzyć „nowe brwi” i obserwować jak duży wpływ mają na rysy twarzy klientki i jak potrafią nadać jej charakteru”. Poza pracą Agatę najczęściej można znaleźć na sali ćwiczeń, gdzie jest instruktorką pole dance. Po kosmetologii jest to jej druga wielka pasja.

Recepcja i administracja

 

Patrycja Dunajska – recepcjonistka

Patrycja jest studentką Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu na kierunku Psychologia w biznesie o profilu managera. Posiada wieloletnie doświadczenie jako recepcjonistka. Doskonale odnajduje się w pracy z klientami. Zawsze miła i pomocna w wykonywaną pracę wkłada całe serce. Poza pracą pasją Patrycji jest makijaż. Uwielbia nowinki kosmetyczne, które chętnie testuje na sobie. Prywatnie jest osobą rodzinną i czas wolny najchętniej spędza w gronie najbliższych.

Natalia Wąsiewska – recepcjonistka

Natalia jest technikiem usług kosmetycznych. W branży beauty pracuje już 10 lat. W trakcie trwania swojej kariery zdobyła ogromne doświadczenie w pracy z najlepszymi światowymi markami selektywnymi. Uwielbia pracę z ludźmi, a jej śmiech jest zaraźliwy. Jest dobry duchem naszej kliniki. Prywatnie jest mamą ślicznej dziewczynki. Swój wolny czas najchętniej spędza aktywnie z rodziną. Najchętniej wypoczywa w otoczeniu natury.

Żaneta Pszenniak – manager

Żaneta z wykształcenia jest magistrem Kulturoznawstwa, które ukończyła na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od zawsze jej pasją była kosmetologia. W trakcie studiów zdobyła tytuł technika usług kosmetycznych. W branży beauty pracuje już blisko 13 lat. W tym czasie stale podnosiła swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach oraz biorąc udział w konferencjach branżowych. Od kilku lat zarządza zespołem SPA w Copernicus Toruń Hotel. ICONIC CLINIC & SPA to miejsce, które tworzy od podstaw z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.